Aleksandra Nowak

O mnie

Hej! Cieszę się, że wpadł(e/a)ś! Nazywam się Aleksandra Nowak i chętnie zrobię zdjęcia dla Twojego biznesu lub przygotuję fotograficzny reportaż z ważnej dla Ciebie uroczystości.

Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że kreatywna fotografia to dziś ważny element działalności każdej dobrze prosperującej firmy. I że odpowiednie zdjęcia produktów są w dużej mierze odpowiedzialne za wysoką sprzedaż. Dlatego też proponuję Ci moje usługi: zapewniam nietuzinkowe i twórcze podejście do każdego klienta, bardzo zależy mi na tym, aby zdjęcia Twoich produktów były wyjątkowe i niepowtarzalne. 

W fotografii produktowej najbardziej interesują mnie trzy czynniki, które sprawiają, że zdjęcia zaczynają przykuwać uwagę: światło, kolor i tekstura. Te trzy rzeczy, umiejętnie połączone w całość, zagwarantują oczekiwany efekt i zwiększą zainteresowanie każdą stroną www czy profilem na Instagramie/Facebooku. Słowem: pomogę Ci zwrócić na siebie uwagę!

Drugą – lecz absolutnie nie mniej ważną! – dziedziną, którą się zajmuje, jest fotografia kulinarna. Jak drastycznie czy dziwacznie by to nie brzmiało, człowiek w pierwszej kolejności je oczami. A zdjęcia potraw z Twojej restauracji czy kawiarni decydują o tym, czy potencjalny gość zdecyduje się na odwiedziny. Spraw, by Twój feed dzięki mnie uwodził kolorami i smakami. 

A może marzy Ci się portret/sesja grupowa/masz jakiś inny pomysł?

© Aleksandra Nowak 2023.